Узаконення самочинного будівництва

Узаконення самочинного будівництва або перепланування “під ключ”

Процедура узаконення самовільного будівництва є досить складною та перемінливою. Вона залежить від багатьох факторів самочинного будівництва (наприклад, від наявності документів на земельну ділянку, площі збудованого об’єкту, відповідність збудованого будівельним нормам і правилам, цільового призначення об’єкту нерухомості, в якому році було розпочато будівництво і в якому завершене, чи самочинно збудований об’єкт виник як новозбудований чи внаслідок реконструкції та перепланування колишнього об’єкту, наявність у забудовника документів чи повна їх відсутність і т.п.).

Кожне самочинне будівництво – це індивідуальний випадок і потребує індивідуального підходу до його узаконення.

Тому перед початком надання послуги «Узаконення самовільного будівництва» наша компанія повинна провести аналіз можливості узаконення самочинного будівництва, перевірити наявні документи, отримати інформацію або документи, згідно яких можна буде визначитись з порядком узаконення. Після проведеного аналізу Компанія може визначитись з оптимальною для Клієнта процедурою узаконення такого будівництва та розпочати оформляти за дорученням Клієнта документацію.

Компанія “В.А.П” надає  послугу «Узаконення самовільного будівництва» «під ключ» (починаючи з проведення аналізу можливості узаконення та обрання відповідної процедури узаконення і закінчуючи реєстрацією права власності на самочинне будівництво) або поетапно – відповідно до обраної Клієнтом процедури погодження та узаконення самовільного будівництва.