фасад

Замовляйте фасадні роботи у професіоналів

Вам потрібно швидко і якісно утеплити і оздобити фасад будівлі? Ви звернулися за адресою! Замовляйте фасадні роботи в компанії В.А.П і ми якісно та швидко все зробимо. Наші співробітники мають великий досвід у виконанні таких робіт.

Одного разу нам доводилося утеплювати та покривати короїдом фасад санаторію, площа стін якого більше, ніж 1500м2. Наші співробітники зробили все якісно, згідно з усіма технологіями і тривалість всієї роботи була 6 тижнів!

5 років гарантія на фасадні роботи

Ви будете впевнені, що Вам не доведеться звертатися в компанію з цього приводу, але у випадку виникнення якихось питань, наші фахівці протягом 2 днів приїдуть до Вас на об’єкт.

Роботи виконуються професіоналами

Наша компанія з повною відповідальністю і серйозністю підходить до набору співробітників. Ви будете впевнені, що роботи будуть виконані у відповідності з усіма технологіями будівництва.

Швидкість виконання робіт Вас приємно здивує

Вам буде здано об’єкт в найкоротші терміни завдяки високому професіоналізму наших співробітників і грамотному розподілу обов’язків. При цьому, всі технічнологічні норми будуть дотримані.

ЦІНИ

Вартість фасадних робіт залежить від багатьох факторів, таких як: складність, якість матеріалів, тип робіт та багато іншоих. Ви отримаєте розрахунок вартості робіт протягом 3 днів, після звернення в нашу компанію.

Державним підприємствам, установам та організаціям

Ви отримаєте надійного партнера. Ви будете працювати з компанією, яка має великий досвід роботи з бюджетними організаціями. Ми знаємо як перевіряється кожна копійка, тому робимо все якісно, чітко та без нарікань!

Вам буде дуже зручно працювати з нами, так як наша компанія виконує всі види робіт, які можуть знадобитись для повноцінної експлуатації об’єктів, робить проектну документацію та проходить експертизу.

Компанія В.А.П виконує наступні види фасадних робіт:

  • Утеплення стін;
  • Декоративна штукатурка;
  • Декоративна цегла;
  • Декоративний камінь;
  • Сайдинг;
  • Сендвіч-панель;
  • Вентильовані фасади і т.п.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ІНШІ ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ