engineering system

Замовляйте монтаж інженерних мереж у найкращих спеціалістів

Вам потрібно зробити монтаж системи опалення або якої-небудь іншої інженерної системи? Ви звернулися туди, куди потрібно. Замовляйте монтаж інженерних мереж у нас і наші фахівці швидко та якісно зроблять свою роботу. Спеціалісти компанії В.А.П славляться своїм професіоналізмом, порядністю і швидкістю виконання робіт. Ви отримаєте ГАРАНТІЮ ТЕРМІНОМ 10 РОКІВ на виконані роботи.

Потрібно побудувати систему опалення?

Потрібно побудувати систему опалення?У вас приватний будинок і Ви не знаєте як правильно побудувати систему опалення? Залиште це нам! Наші фахівці підберуть для Вас найкращий варіант за ціною та якістю. Ви будете добре економити на опаленні і при цьому, температура у Вашому будинку або на об’єкті буде 23-25 °C навіть у люті морози!

Потрібно побудувати систему водопостачання і каналізації?

Ви отримаєте готову систему, яка буде безвідмовно працювати! Співробітники компанії В.А.П зроблять розрахунки та запропонують Вам найкращий варіант. Система буде проста у використанні, надійна та не буде включати непотрібне дороге устаткування!

Потрібно виконати монтаж системи електропостачання?

Вам буде розроблено систему спеціально для Вашого об’єкту з урахуванням можливого зростання споживання електроенергії в майбутньому. Багато хто будує системи електропостачання виходячи з нинішніх потреб, але мало хто думає, що Ви захочете через пару років. Наприклад, Ви захочете поставити кондиціонер. Наші фахівці заздалегідь продумують всі варіанти і обговорюють це з Вами!

Потрібно виконати монтаж системи вентиляції?

Ви отримаєте готову систему вентиляції, яка буде економна і при цьому виконуватиме свої завдання на 100%. Нам не один раз доводилося розробляти такі системи вентиляції в різних їдальнях. В одній з них, була проблема, що залишаються сильні запахи навіть при включеній витяжці. Після установки нової системи, розробленої нашими фахівцями, запахи зникли і витрата електроенергії скоротився в 5 разів! Так само зменшився шум системи.

10 років гарантія на монтаж інженерних мереж

Ви будете впевнені, що Вам не доведеться звертатися в компанію з цього приводу, але у випадку виникнення якихось питань, наші фахівці протягом 2 днів приїдуть до Вас на об’єкт.

Роботи виконують професіонали своєї справи

Наша компанія з повною відповідальністю і серйозністю підходить до набору співробітників. Ви будете впевнені, що роботи будуть виконані у відповідності з усіма технологіями.

Ви будете щасливі якістю і швидкістю нашої роботи

Вам буде здано об’єкт в найкоротші терміни завдяки високому професіоналізму наших співробітників і грамотному розподілу обов’язків. При цьому, всі технічнологічні норми будуть дотримані.

Ціни

Вартість інженерних систем залежить від багатьох факторів, таких як: складність, якість матеріалів, тип системи та багато інших. Ви отримаєте розрахунок вартості об’єкту протягом 5 днів, після звернення в нашу компанію.

Державним підприємствам, установам та організаціям

Ви отримаєте надійного партнера. Ви будете працювати з компанією, яка має великий досвід роботи з бюджетними організаціями. Ми знаємо як перевіряється кожна копійка, тому робимо все якісно, чітко та без нарікань!

Вам буде дуже зручно працювати з нами, так як наша компанія виконує всі види робіт, які можуть знадобитись для повноцінної експлуатації об’єктів, робить проектну документацію та проходить експертизу.

Компанія В.А.П виконує монтаж таких систем:

  • Водопостачання;
  • Водовідведення;
  • Вентиляції;
  • Кондиціонування;
  • Димовидалення;
  • Противопожежних;
  • Теплових пунктів, котелень;
  • Інших інженерних систем.

Проектування виконується у відповідності з будівельними нормами і правилами України.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ІНШІ ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ