Bud

Замовте будівництво у компанії В.А.П

Якщо Вам потрібно якісно і швидко побудувати будинок або інший об’єкт, то Ви звернулися за адресою. Замовляйте будівництво в компанії В.А.П і Ви  безкоштовно отримаєте проектну документацію.

10 років гарантії на всі види робіт

Ви отримуєте гарантію на всі види робіт, які виконано нашими спеціалістами. Будьте впевнені, що Вам не доведеться звертатися в компанію з цього приводу, але у разі виникнення якихось питань, співробітники компанії В.А.П протягом 2 днів приїдуть до Вас на об’єкт.

Отримайте проектну документацію абсолютно безкоштовно

При замовленні приватного або комерційного об’єкта Ви отримаєте готовий проект абсолютно безкоштовно. Вам не доведеться витрачати великі гроші і чекати, поки якась організація зробить Вам проект.

Згідно із законодавством України, перед початком будівництва Ви повинні подати декларацію про початок будівельних робіт, що неможливо зробити без проекту!

Оформіть всі документи по землевпорядкуванню на місці

Ві отримуєте можливість оформити всі документи на землю у нас. Компанія В.А.П надає всі можливі послуги по ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЮ. Вам просто потрібно звернутися до нас і ми правильно оформимо документи на землю, зробимо проект і здамо Вам в експлуатацію новий об’єкт.

Професіонали зі стажем більше ніж 10 років у Вас на об’єкті

Наша компанія з повною відповідальністю і серйозністю підходить до набору співробітників. Всі роботи будуть виконані у відповідності з усіма технологіями будівництва.

Ціни

Вартість будівництва об’єкта залежить від багатьох факторів, таких як: складність, якість матеріалів, тип самого об’єкта і багато інших. Ви отримаєте розрахунок вартості об’єкта протягом 10 днів, після звернення в нашу компанію.

Державним підприємствам, установам та організаціям

Ви отримаєте надійного партнера. Ви будете працювати з компанією, яка має великий досвід роботи з бюджетними організаціями. Ми знаємо як перевіряється кожна копійка, тому робимо все якісно, чітко та без нарікань!

Вам буде дуже зручно працювати з нами, так як наша компанія виконує всі види робіт, які можуть знадобитись для повноцінної експлуатації об’єктів, робить проектну документацію та проходить експертизу.

Компанія В.А.П виконує будівництво таких об’єктів:

  • Приватних будинків та котеджів “під ключ”;
  • Багатоповерхових будинків;
  • Об’єктів комерційного призначення (заводів, котелень, цехів, складів, ангарів, боксів, автосалонів, офісів, магазинів тощо);
  • Спортивних майданчиків (дитячих, міні-футбольних);
  • АЗС;
  • Доріг і т.п

Компанія “В.А.П”, виконує реконструкцію спортивних майданчиків, будівель, споруд.

Також, наша організація виконує реставрацію пам’яток архітектури.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ІНШІ ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ