derg akty pid kluch

Державні акти “під ключ”

У загальному порядку можуть прийматися в експлуатацію житлові будинки, дачні та садові будинки, багатоквартирні будинки, нежитлові приміщення, комерційна нерухомість будь-якої складності і року побудови.

Компанія “В.А.П” пропонує Вам “під ключ” узаконити вже побудований об’єкт нерухомості або отримати дозвіл на будівництво будівлі, яка знаходиться в стадії будівництва або яку Ви тільки плануєте побудувати. В залежності від розміру та виду об’єкта будівництва вся процедура займає від одного до п’яти місяців.

Компанія “В.А.П”, також, надає послуги з проектування об’єктів нерухомості та отримання окремих дозвільних документів, погоджень та висновків, у тому числі заповнення повідомлення про початок будівництва або декларації про готовність об’єкта до експлуатації, їх реєстрація в Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю.

Процедура прийняття в експлуатацію самочинно побудованих об’єктів нерухомості в загальному порядку передбачає проходження всіх інстанцій, які є необхідними для отримання дозволу на будівництво.